VIII KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA SALMED – LABORATORIUM 2016

VIII KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA SALMED – LABORATORIUM 2016 „Choroby cywilizacyjne – wyzwaniem współczesnej medycyny laboratoryjnej” 12 - 13 kwietnia 2016 roku Pawilon 7, sale konferencyjne HG – antresola
 
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji SALMED – LABORATORIUM 2016 organizowanej po raz ósmy w ramach Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w Poznaniu, w dniach od 12 do 14 kwietnia 2016 roku, pod patronatem  JM Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. dr hab. med. Jacka Wysockiego. 
SALMED – LABORATORIUM 2016 to dwudniowa konferencja, której towarzyszy wystawa produktów z branży diagnostyki laboratoryjnej. Organizatorem konferencji jest Katedra i Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu wraz z Zarządem Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej w Poznaniu, Kolegium Medycyny Laboratoryjnej w Polsce oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. 
Wydarzenie to cieszy się uznaniem wśród przedstawicieli nauki, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy praktyków i organizatorów ochrony zdrowia w Polsce. Za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne, zarówno przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych jak i Wielkopolską Izbę Lekarską. 
Tegoroczna konferencja jest głosem w dyskusji o współdziałaniu medycyny laboratoryjnej z dziedzinami klinicznymi na każdym etapie opieki nad pacjentem – od profilaktyki poprzez diagnostykę do monitorowania przebiegu choroby i jej powikłań. Postęp, którego jesteśmy świadkami, to również efekt zaangażowania diagnostyki laboratoryjnej w obszarze badań naukowych. Tematyka konferencji obejmuje diagnostykę i monitorowanie chorób nowotworowych, sercowo-naczyniowych i innych chorób cywilizacyjnych. Zaprosiliśmy także firmy diagnostyczne, które mają możliwość przedstawienia sesji autorskich w ramach warsztatów firmowych.
SALMED to największe w Polsce targi sprzętu medycznego, podczas których prezentowane są nowe technologie medyczne oraz najnowocześniejsze wyposażenie szpitali i medycznych laboratoriów diagnostycznych. Targi są doskonałym miejscem wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami świata medycyny oraz nauki. 
Przedstawiamy Państwu szczegółowy program oraz informacje organizacyjne dotyczące zgłoszeń na konferencję SALMED - LABORATORIUM 2016, dostępne także na stronie www.salmed.pl.
Serdecznie Państwa zapraszamy do gościnnego Poznania !
 
Z wyrazami szacunku
 
 
Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Kopczyński Prof. dr hab. n. med. Urszula Demkow
Dr hab. n. med. Ewa Wysocka   Prezes Zarządu
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Kolegium Medycyny Laboratoryjnej 
Katedra i Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej     w Polsce  
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
 
Dr hab. n. med. Bogdan Solnica, prof. UJ mgr Paulina Pietrzak
Prezes Zarządu Głównego Dyrektor Targów SALMED 
Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
 
 
ZASADY UDZIAŁU W KONFERENCJI
 
Konferencja płatna:
• 210 zł brutto – uczestnictwo w konferencji,
• 330 zł brutto – uczestnictwo w konferencji oraz w Wieczorze Branżowym – Gali Nowoczesnej Medycyny.
Gala Nowoczesnej Medycyny odbędzie się 12 kwietnia  2016 o godzinie 19.00 w pawilonie nr 11, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
W ramach opłaty konferencyjnej uczestnicy mają zagwarantowane:
• identyfikator umożliwiający wstęp i zwiedzanie targów SALMED 2016 
• udział w konferencji i materiały konferencyjne,
• poczęstunek,
• udział w Gali Nowoczesnej Medycyny dla osób wnoszących opłatę: 330 zł brutto,
• certyfikat poświadczający uzyskanie punktów edukacyjnych.
 
Wymagana rejestracja za pośrednictwem strony www.mtp24.pl
lub na miejscu w kasie biletowej.
 
JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA KONFERENCJĘ?
 
Rejestracja i płatność poprzez stronę internetową www.mtp24.pl krok po kroku:
1. Jeśli mają Państwo konto na www.mtp24.pl, prosimy o zalogowanie się. Jeżeli odwiedzają Państwo stronę po raz pierwszy, wybieramy opcję „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony, a następnie prosimy podążać za wskazaniami formularza.
2. Po zalogowaniu wybieramy wydarzenie „VIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa SALMED Laboratorium”
3. Następnie wybieramy wariant „Kup bilet elektroniczny”.
4. Uzupełniamy ankietę rejestracyjną.
5. Z listy dostępnych pozycji targowych wskazujemy: Konferencja + bilet wielokrotnego wstępu na targi SALMED (udział w samej konferencji) lub Konferencja + bilet wielokrotnego wstępu na targi SALMED + Gala Nowoczesnej Medycyny (jeśli planujemy udział również w Gali).
6. Zatwierdzamy wybór i dokonujemy płatności.
7. Po otrzymaniu płatności bilet będzie widoczny w Historii transakcji, dostępnej na głównej stronie pod wariantem:  „Przejrzeć historię transakcji i wydrukować dokumenty”.
8. Następnie drukujemy bilet wstępu. Prosimy zabrać go na Targi SALMED.
 
Uwaga! Rejestracja na konferencję poprzez wysyłkę listownego zgłoszenia oraz płatność przelewem nie są możliwe. Zapraszamy do skorzystania z rejestracji poprzez stronę www.mtp24.pl.
 
Rejestracja w kasie biletowej podczas targów jest możliwa w dniach 12 - 13 kwietnia 2016 na jedną godzinę przed rozpoczęciem konferencji, tj. od godziny 9.00 – w każdej kasie MTP. Informujemy, że dostępna w kasie liczba miejsc na Galę Nowoczesnej Medycyny jest ograniczona. Aby zapewnić sobie udział w Gali, zapraszamy do skorzystania z rejestracji poprzez stronę www.mtp24.pl.
 
W przypadku pytań dotyczących serwisu www.mtp24.pl prosimy o kontakt: tel. 61 869 2000 lub z p. Lidią Leitgeber tel. 61 869 21 69,  lidia.leitgeber@mtp.pl